Sellmet & more

Technika, która łączy

O nas

Firma SELLMET & more specjalizuje się w sprzedaży elementów złącznych, narzędzi oraz art. BHP. Naszym celem nadrzędnym jest rzetelne dostarczanie rozwiązań z zakresu wyrobów śrubowych oraz techniki zamocowań spełniających wymogi stawiane przez dzisiejszy rynek. Podstawowy asortyment to śruby, nakrętki, podkładki w różnego rodzaju powłokach i o różnych twardościach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, tworzymy również elementy złączne na specjalne zamówienie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz bogatemu zapleczu know how możemy pochwalić się krótkim czasem realizacji zamówień, w pełni dostosowanym do potrzeb Klientów (JIT). 

Nasz cel

Naszym celem nadrzędnym jest dostarczanie wyspecjalizowanych artykułów metalowych oraz artykułów BHP poprzez rozbudowaną sieć sprzedaży naziemnej, bezpośredniej, jak i e-commerce.

Misja

Naszą misją, a zarazem naszą osobowością biznesową jest wiarygodność, uczciwość oraz rzetelność w działalności gospodarczej. Naszych Dostawców i Klientów traktujemy zgodnie z naszą dewizą: "Traktuj swoich Dostawców i Klientów tak, jak sam chciałbyś być traktowany".

Współpracujemy z taki markami jak

Klienci o nas

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów na temat naszego sklepu i hurtowni w serwisie Google: